Bumper Ball

BUMPER BALL zwany inaczej Body Zorbem to absolutna nowość w propozycjach aktywnego wypoczynku. Zabawa Bumper Ballami jest dostępna w kilku miejscach w Polsce, a teraz także w Bieszczadach.

Bumper Balle to pochodna sferycznych kul zorbingowych. Są one jednak dużo mniejsze w porównaniu do kul ZORBINGOWYCH. Kule BB zakładamy na siebie niczym plecak, i wystają nam z nich jedynie nogi. Możemy sami się poruszać a nas otacza zderzak z gumy i powietrza. Czujemy się bezpieczni jak w kokonie. Sami wyobraźcie sobie jakie daje to możliwości zabawy!

Dzięki specjalnej konstrukcji kul, która pozwala na samodzielne poruszanie się, swobodne oddychanie, turlanie, odbijanie od przeciwników. Jednym zdaniem wszystko, na co podpowie ułańska fantazja!

ZABAWA NIE Z TEJ ZIEMI przeznaczona zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

Rozgrywkę można rozgrywać zarówno na hali sportowej jak i na trawiastym boisku czy orliku.

Boisko musi być wcześniej zaakceptowane przez instruktora

Scenariusze gry

Piłka nożna

Bodaj najbardziej znana i najpopularniejsza  gra z wykorzystaniem kul Bumper Ball jest piłka nożna. Zasady gry jak przy klasycznej odmianie, nadal wygrywa drużyna, która strzeli do bramki przeciwnika jak najwięcej goli,. Jednak już podczas gry szybko staje się jasne, co tak naprawdę przynosi największą radość i frajdę.

Ochrona VIP-a

Zawodnicy dzielą się na 2 nierówne drużyny. jedna 4 osobowa, której zadaniem jest strącić VIP-a. Druga drużyna, w której znajduje się wspomniany wcześniej VIP i jego 5-ciu obrońców, których zadaniem jest „Ochrona VIP-a” przed napastnikami.

Oraz inne …

Cennik

Czas Gry Zalecana ilość osób Cena
1 godzina do 30 350
2 godziny 25 - 60 500
4 godziny 50-100 650
8 godzin imprezy masowe 1000

Cena obejmuje wynajem 10 nadmuchanych kul BumperBall, piłka do nogi

W cenę nie jest wliczony dojazd powyżej 50 km oraz ewentualna rezerwacja pola gry.

Kontakt

Tobiasz Wójcik
tel.: +48 517 893 723
email: biuro@bieszczadyaktywnie.pl

Galeria