Gra Terenowa w Zwierzyniu

Doskonały sposób na zabawę dla dzieci i młodzieży połączone z poznawaniem Bieszczadów. Przygotowaliśmy naprawdę niełatwe zadania, dla tych, którzy podejmą się rywalizacji. Kluczem do sukcesu będzie współpraca w drużynie, spryt i zaradność, by nie dać się przechytrzyć ani przeciwnikom ani zadaniom. Do rozwiązania każdej ze wskazówek przyda się trochę sprzętu, który każda z drużyn otrzyma na początku. Jest to między innymi odbiornik GPS, kompas, zapalniczka i nie tylko.

Cała zabawa zajmie 3- 4 godziny w zależności od tego jak zgrana i sprawna jest każda z drużyn.

Organizacja Gry?

1. W umówionym miejscu spotkacie się z naszymi instruktorami. Do miejsca startu gry terenowej można dojechać autokarem lub przespacerować się z ośrodka noclegowego.

Poniżej mapka google z zaznaczonym miejscem startu

2. Zaprezentujemy Wam zasady gry, omawiając także sprzęt który będzie niezbędny do ukończenia zadania. Każda z drużyn licząca ok 10-15 osób dostanie własny zestaw sprzętu który jest niezbędny do przejścia całej gry terenowej oraz instruktaż jak każdego ze sprzętów używać

3. START GRY – wyruszycie w odstępach kilku minutowych , by nie deptać sobie po piętach na poszukiwanie skarbu

Celem gry jest jak najszybsze odnalezienie kodu oraz instrukcji do otworzenia skarbu.

Skarb jest na końcu naszej przechadzki, jednak aby go otworzyć musimy znaleźć 3 cyfry kodu do kłódki zamykanej na szyfr. Dodatkowo będziemy musieli zdobyć kilka ważnych informacji. Każda z drużyn ma swój własny skarb, ale to czas odnalezienia i otworzenia skrzynki zdecyduje kto zwycięży. Podczas gry nie raz będziemy musieli ruszyć głową i wykazać się pomysłowością, aby odnaleźć przedmioty potrzebne do odtworzenia ukrytych wiadomości. w równej mierze będzie się liczyć spryt i szybkość.

4. Zakończenie GRY – Gdy już otworzymy skarb zawartość kuferków jest wasza!

Kontakt

Tobiasz Wójcik
tel.: +48 517 893 723
email: biuro@bieszczadyaktywnie.pl

Dla kogo

Gra Terenowa Zwierzyń nadaje się  dla:

  • uczniów szkół podstawowych (uproszczona)
  • gimnazjalnych (podstawowa)
  • średnich (podstawowa)

Cena

Ilośc osób Cena zł
Poniżej 25 600
Powyżej 25 25/os