Wake Park

Wyciąg do Sportów Wodnych | Wakeboard

Zatoka drewniana to piękne i zaciszne miejsce niedaleko zapory w Solinie gdzie można odpocząć i korzystać z uroków jeziora Solińskiego w spokojnym i zacisznym miejscu, ale to nie wszystko. Zatoka proponuje dużo więcej. Skorzystać można z wyciągu do uprawiania sportów wodnych. Wyciąg ten daje sporo możliwości a przy tym i frajdy. Między innymi poślizgać się tutaj można na wakebordzie oraz wykonać kilka ewolucji na pływających przeszkodach. Dla młodszych uczestników zabawy deskę mozna zamienić na ponton.

Najdłuższa Tyrolka w Bieszczadach

Nad wodami zatoki rozciąga ją się długie na ponad 300 metrów liny, czyli najdłuższa tyrolka w Bieszczadach. Zjazd tyrolką trwa około minuty, a prędkość jaką można na niej osiągnąć to aż 60 km/h, czyli całkiem sporo. Przy okazji wody jeziora solińskiego można oglądać z trochę innej perspektywy, a mianowicie z kilkunastu metrów nad tafla wody jeziora solińskiego

Quick Jump

Nowość nad wodami zatoki drewnianej.

Skok z wysokości 14 metrów dający uczucie swobodnego spadania. Urządzenie hamujące wyhamowuje nasz  lot dając przy tym niezapomniane uczucie spadania z wysokości. Efekt jaki uzyskujemy  jest nieco podobny jak do skoku na bungy.

Kontakt

tel. 48 604 537 732

Wake park jest otwarty:

maj, czerwiec – weekendy
godz: 10:00 – 17:00

lipiec, sierpień – cały tydzień
godz: 09:00 – 19:00

Cennik Wake Parku w Solinie

Usługa Cena zł
Tyrolka 2 razy po ok 300m. 30/os.
Wyciąg 1h (niezbędny sprzęt w cenie) 140
Wyciąg 15 min. (niezbędny sprzęt w cenie) 40
Wyciąg 15 min. (własny sprzęt) 30
Wypożyczenie deski do przeszkód (na czas pływania) 20
Wyciąg tuba wodna dla dzieci 3 przejażdżki 20

cennik na rok 2016 z oficjalnej strony
rabaty dla grup zorganizowanych