Sezon na Spływy Pontonowe na rzece San już się w Bieszczadach zaczyna. Na naszej stronie ruszyła również Rezerwacja Online. My już jesteśmy przygotowani i zaopatrzeni w nowy sprzęt. Spływy pontonowe Sanem odbywać się będą do wakacji w weekendy, oraz w (wyjątkowo w tym roku) Długim Weekendzie Majowym. Pierwszy planowany termin spływu Sanem to Wielka Sobota w południe(12:00). Kolejne spływy odbywać się będą regularnie w weekendy.  Obecnie planowane trasy spływu pontonowego zaczynać się będą w Sanoku oraz (jeśli pogoda pozwoli i jak sobie to zaplanowaliśmy) również w Lesku.

W tym roku mamy również dla Państwa NOWOŚĆ w postaci Pontonowych Spływów Nocnych , czyli krótkich spływów o zachodzie słońca, z klimatycznymi kolorowymi światełkami (świetlikami) oraz ogniskiem na końcu planowanej trasy spływu, na którym to we własnym zakresie będzie można usmażyć i zjeść na ciepło np. kiełbasę.

Jeżeli chcieli by Państwo przypłynąć się pontonem po Sanie w innych terminie i innej dostępnej trasie której nie ma w formularzu rezerwacji online prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowi.