Przepiękne, zielone tereny, góry i zapierające dech w piersiach widoki – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na uczestników spływów pontonowych w Bieszczadach. Jeśli uwielbiasz tego typu relaks, a także chcesz zapewnić sobie i swojej rodzinie wspaniałe i niezapomniane wspomnienia, zdecyduj się na niecodzienną przygodę na Sanie i zarezerwuj bezpieczny spływ pontonowy!

Grupa na spływie pontonami z Sanoka
Spływ rodzinny

Zajmujemy się organizacją indywidualnych oraz grupowych spływów po Sanie pontonem. Zarezerwowanie tego typu atrakcji jest zatem świetnym pomysłem na wycieczkę szkolną, integrację grupy pracowników, jak również na prezent w formie niespodzianki dla osoby uwielbiającej adrenalinę oraz dobrą zabawę.

Przygotowaliśmy kilka malowniczych tras przeznaczonych zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Dzięki temu każdy wybierze dla swojej grupy optymalną opcję. Czas trwania spływu zależy od rodzaju trasy, mniej więcej wynosi od 1 do 3 godzin.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Zachęcamy także do kontaktu, w celu rezerwacji spływu.

Piękne widoki podczas Spływu Pontonowego w Bieszczadach
Czaple siwe na gałęziach w dolinie Sanu
Pontony spływające z Sanoka do Lisznej