Rodzinny spływ pontonowy doliną Sanu to wspaniała wakacyjna przygoda – lato w Bieszczadach jest gorące, a wody Sanu na większości odcinków spokojne i zacienione bujnymi koronami otaczających rzekę drzew. San uznawany jest za najpiękniejszą rzekę Podkarpacia – najlepiej o tym jest się przekonać, podziwiając tę rzekę z pokładu pontonu.

BieszczadyAktywnie.pl – pontony dla dzieci i dorosłych

Nasza oferta skierowana jest zarówno do małych, jak i dużych amatorów aktywnego wypoczynku, dlatego sprzęt przystosowany jest do użytkowania przez dzieci i dorosłych – pagaje (wiosła pontonowe) dostępne są w dwóch rozmiarach (dla dorosłych i dla dzieci) a kamizelki pontonowe aż w siedmiu!

Rodziny z dziećmi na spływach pontonowych.
rodzinny spływ pontonowy

Co mogę zabrać na pokład pontonu?

Ilość rzeczy branych na pokład najlepiej ograniczyć do minimum, natomiast te, które zdecydujesz się zabrać ze sobą, możesz spakować do udostępnionego przez nas worka wodoszczelnego.

Ile osób może płynąc spływem pontonowym?

Zachęcamy Państwa do rodzinnych spływów pontonowych – jednorazowo jesteśmy w stanie obsłużyć ponad 70 osób rozlokowanych na 5 i 7-osobowych pontonach. Istnieje również możliwość organizacji grupowego spływu na kilku pontonach i pod okiem naszego wykwalifikowanego instruktora. Zapraszamy do kontaktu!

Spływ rodzinny.
Spływ rodzinny.