Spływy pontonowe są świetną formą rozrywki dla całych rodzin. Jeśli jeszcze nie masz planów na to, w jaki sposób spędzić swój urlop, zdecyduj się na rezerwację spływu po rzece San! Oferujemy kilka tras spływowych, między innymi z Sanoka do Międzybrodzia, Mrzygłodu i Lisznej. W ramach usług zajmujemy się również wypożyczaniem pontonów oraz potrzebnych akcesoriów, np. kamizelek ratunkowych. Dysponujemy wysokojakościowym i bezpiecznym sprzętem, który przeznaczony jest zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Bezpieczeństwo i krótkie szkolenie

Przed każdym spływem przeprowadzamy krótkie szkolenia z zasad bezpieczeństwa oraz znajomości podstawowych technik pływania pontonem. Uczestnicy spływu wiedzą zatem, w jaki sposób zachować się w określonych sytuacjach, mogą też dzięki temu poczuć się o wiele bezpieczniej.

spływy pontonowe sanem
splywy pontonowe sanem

Dlaczego warto zdecydować się na spływ pontonowy?

Ilość rzeczy branych na pokład najlepiej ograniczyć do minimum, natomiast te, które zdecydujesz się zabrać ze sobą, możesz spakować do udostępnionego przez nas worka wodoszczelnego.

Spływy pontonowe dostarczają niezapomnianych wrażeń i atrakcji zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Jest to świetna okazja do tego, aby spędzić czas aktywnie z rodziną lub przyjaciółmi. Po drodze można podziwiać przepiękne widoki rozciągające się nad Sanem.

Spływ pontonowy w Sanoku – trasy

Organizujemy w Sanoku bezpieczne i pełne atrakcji spływy doliną rzeki San. Proponujemy trzy, niezależne trasy, różniące się czasem spływu, a także stopniem trudności. Najpopularniejszą trasą spływu pontonowego w sezonie wakacyjnym jest oczywiście Sanok-Liszna. Planując natomiast spływ z dziećmi, zwłaszcza małymi, warto zdecydować się na trasę Sanok-Międzybrodzie. Spływ jest krótki i przyjemny, trwa około godziny. Najdłuższą trasą jest Sanok-Mrzygłód. Trwa prawie 3 godziny.

Spływ pontonowy – przygotowanie

Zapisując się na nasz spływ pontonowy, nasi klienci przechodzą krótkie szkolenie z instruktorem, otrzymują kamizelki asekuracyjne, pageje do wiosłowania i sterowania pontonem i wodoszczelny worek do przechowywania najbardziej potrzebnych rzeczy.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!